Rólunk

Autósiskolánk 1998-ben alakult Guld Csaba Turbó Autósiskola néven. Megalakulásunk óta már több ezer elégedett tanuló távozott tolünk türelmes és szakmailag maximálisan felkészült oktatóktól sajátíthatja el a szükséges tudnivalókat.

Az iskola nagy hangsúlyt fektet a diákok egyéni oktatására a tanórákon és azokon kívül is.

Célunk biztonságos és balesetmentes közlekedésre való nevelés, felkészítés.

Erre az oktatók 20-30 éves szakértelme, és a tanulók egyéni felkészítése a garancia.

Tanfolyamok indulnak a következo jármukategóriákban:
• Moped
• Motorkerékpár
• Személygépkocsi
• Tehergépkocsi
• Nehézpótkocsi

Iskolánk minden estben biztosítja a szükséges taneszközöket az ismeretek elsajátításához.

Minden tanulónknak biztosítunk részletfizetési lehetoséget, akár 1 éves idotartamra is!

Oktató autóink és motorjaink kizárólag modern, korszeru jármuvek, amelyek közül Ön határozhatja meg melyikkel szeretne megtanulni vezetni.

Tolnán a Deák Ferenc utca 5/A szám alatt várjuk Önt személyesen hétfon, szerdán és pénteken 14:00-tól 16:30-ig illetve érdeklodhet a következo telefonszámokon: 74/442-123 20/9613-710.

Felhasználóinév:
Jelszó:

Guld Csaba - Tolna, Deák Ferenc u. 5. (iroda) - Tel: 06-70/3654-613 - © Copyright 2011